Soerens Archief zoekt medewerk(st)ers

Geplaatst op vrijdag 27 november 2015, door Rein Aardema

Het gaat goed met het Soerens Archief. Bijna  elke dinsdagavond komen er wel bezoekers naar het Sprengenhus waar we gevestigd zijn.  We organiseren tentoonstellingen en voorstellingen voor onze verenigingen. Archiveren films, foto’s, documenten en voorwerpen en maken ze toegankelijk voor dorpsgenoten en andere belangstellenden. 
Nog even en de nieuwe site ,,Laag-Soeren op de kaart''  is op elke computer te bekijken. Ook kunt u ons vinden op Facebook. Er zijn boeken over ons dorp en de Veluwezoom op ons archief in te zien.
Maar er is één groot probleem. Het werk groeit ons boven het hoofd. Er zijn te weinig actieve medewerk(st)ers om alle werkzaamheden uit te voeren m.a.w. kom ons alstublieft helpen.  Dinsdag tijdens de werkavond of thuis achter uw p.c. Al is het maar af en toe om te helpen met digitaliseren van de vele werklijsten.
Heeft u een paar werkuurtjes voor ons over, geef u dan op bij Henk Nijborg
h.nijborg@chello.nl 0313 619463 of Edwin Gerritsen edwinendieke@hetnet.nl
0313619587.

U kunt meehelpen dat ook in de toekomst het verleden van ons dorp  levend blijft.

Soerens Belang Laag Soeren Sprengenhus